Evidenční číslo: 0947
Adresa: Karlovka, Velká Bukovina, Děčín
Cena: 3 850 000Kč
3 850 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej zařízené chaty v obci Karlovka.
Chata je nepodsklepená, jednopodlažní s obytným podkrovím, balkonem a terasou. Střecha je sedlová pokrytá kanadským šindelem.
V přízemí je velká prostorná místnost s krbem, kuchyňským koutem a barovým pultem, koupelna se sprchovým koutem a WC. Po dřevěném schodišti se dostaneme do obytného podkroví využívané jako ložnice se vstupem na balkon.
Chata se prodává kompletně zařízená a vybavená. K dispozici je i venkovní bazén 3,05 m. Na zahradě jsou okrasné i ovocné stromy, krásně udržovaná skalka, venkovní posezení s krbem a udírnou, kryté stání na auto a kolna na nářadí. Na zahradě pod chatou je i nepostradatelný malý sklípek se stabilní teplotou pro uchovávání nápojů.
Nemovitost je napojena na vodovodní řád v obci, vytápění je zajištěno krbovými kamny, elektřina 230/400 V, odpad je řešen vybírací jímkou. Zastavěná plocha a nádvoří je 39 m2, ostatní pozemek včetně zahrady je 1.093 m2.
Chata je umístěna na klidném místě v těsné blízkosti lesa a se spousty nádherných rybníků. Okolím Karlovských rybníků vede i naučná stezka, v letošním roce bude pro rybáře zpřístupněn velký rybník s novou hrází.
Tato lokalita se nachází na pomezí dvou horských krajinných celků Českého středohoří a Lužických hor, která je známa jako oblast s krásnou přírodou, nespočetných turistických a cykloturistických tras včetně zimních sportů.
Doporučujeme osobní prohlídku, financování nabídneme a rádi vyřídíme.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Karlovka, Velká Bukovina, Děčín
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 39m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Terasa, Parkování, Sklep, Balkon

Máte otázku?

Kde inzerujeme?